Cirkumcizija (fimoza) u lokalnoj anesteziji

Penis

Obrezivanje

Urologija u NEW Hospitalu – Briga za vaše urološko zdravlje!

Urologija je grana medicine koja se bavi dijagnostikom i lečenjem bolesti urinarnog trakta i muškog reproduktivnog sistema. Vaše urološko zdravlje nam je od najveće važnosti i razumemo uticaj uroloških stanja na kvalitet vašeg života. Naš urološki tim se sastoji od visoko obučenih i iskusnih urologa koji su posvećeni pružanju personalizovane nege koja zadovoljava vaše jedinstvene potrebe.

Cirkumcizija

je hirurški postupak koji podrazumeva uklanjanje dela ili celokupne kožice (prepucijuma) koja pokriva glavić penisa. Ovaj postupak može biti medicinski potreban ili se može izvoditi iz verskih ili kulturnih razloga. Cirkumcizija radi korekcije fimoze (suženja prepucijuma) obično se izvodi kao hirurški zahvat kako bi se omogućila normalna higijena i sprečile komplikacije povezane sa suženim prepucijumom, kao što su upale ili teškoće prilikom vođenja ljubavi.

Cirkumcizija radi korekcije fimoze može se izvoditi u lokalnoj anesteziji kako bi se smanjila bol i nelagodnost tokom procedure. Lokalna anestezija obično podrazumeva primenu anestetičkog sredstva na područje prepucijuma kako bi se omogućilo bezbolno izvođenje zahvata.

Ovaj postupak obično traje relativno kratko i obavlja se ambulantno. Nakon cirkumcizije, pacijentima se obično preporučuje određena nega i higijena kako bi se osiguralo brzo i bezbolno zarastanje. Važno je da se cirkumcizija radi od strane kvalifikovanog i iskusnog hirurga koji će obezbediti bezbednost i dobre rezultate.

Pre nego što se odlučite za cirkumciziju ili bilo koju drugu hiruršku proceduru, važno je konsultovati se sa stručnim zdravstvenim profesionalcem koji će proceniti vašu situaciju i pružiti odgovarajuće smernice i savete.

Zašto odabrati NEW Hospital?

Trilogy – jedinstvena metoda za razbijanje kamena u urotraktu

NEW Hospital je najsavremenije opremljena bolnica u regionu i sa ponosom nudimo jedinstvenu metodu za razbijanje kamena u urinarnom traktu – TRILOGY. Ova inovativna tehnologija koristi elektromagnetnu i ultrazvučnu energiju da efikasno i brzo razbije kamen na sitne čestice, koje se zatim isisavaju istom sondom, tako da nema naknadnog izbacivanja. Za razliku od tradicionalnih metoda, ova napredna tehnika zahteva samo jednu sondu i može pomoći da se smanji trajanje procedure, minimizira bol i nelagodnost i ubrzava oporavak.

Laserska hirurgija prostate!

U NEW Hospitalu, pružamo našim pacijentima najnovije i najnaprednije opcije lečenja. Zbog toga smo jedna od retkih bolnica u regionu koja nudi lasersku hirurgiju prostate, minimalno invazivnu proceduru koja može pomoći u lečenju stanja prostate uz manje bolova, manje komplikacija i brže vreme oporavka.

Naši iskusni urolozi koriste laser visoke tehnologije da precizno ciljaju i uklone obolelo tkivo dok minimiziraju oštećenje zdravog tkiva, što dovodi do manje bola i krvarenja, kraćeg boravka u bolnici i bržeg povratka normalnim aktivnostima.

Naš urološki tim je posvećen tome da vam pruži saosećajnu i personalizovanu negu koja zadovoljava vaše jedinstvene potrebe. Bilo da se bavite uobičajenim urološkim stanjem ili složenim problemom, mi smo tu da vam pomognemo da postignete optimalno zdravlje i blagostanje.

Ne dozvolite da urološka stanja utiču na vaš život. Kontaktirajte nas danas na brojeve 0800 400 505 / 069 8400 505 da biste saznali više o našim naprednim urološkim tretmanima i uslugama i da zakažete konsultacije sa jednim od naših iskusnih urologa.

Cirkumcizija (fimoza) u lokalnoj anesteziji