PH isečak za endoskopije-2 uzorka

Patohistologija

Šifra:LB0712

Laboratorija Opšta bolnica NEW Hospital

U Opštoj Bolnici NEW Hospital ponosno vam predstavljamo našu modernu laboratoriju, gde možete obaviti sve laboratorijske analize na jednom mestu, brzo i pouzdano. Naša laboratorija radi svakog dana, pružajući vam vrhunsku dijagnostiku u oblastima hematologije, biohemije, hormonskih analiza, kao i tumorskih markera.

Bez obzira da li vam je potreban rutinski pregled, specijalistička analiza ili praćenje određenih zdravstvenih parametara, naš stručni laboratorijski tim koristi najsavremeniju tehnologiju kako bi osigurao precizne i brze rezultate. Sve analize se obavljaju s najvećom pažnjom i u skladu sa najvišim standardima u oblasti laboratorijske medicine.

Bilo da su vam potrebni krvni testovi, hormonski profili, biohemijske analize ili praćenje tumorskih markera, naša laboratorija nudi sveobuhvatnu uslugu za dijagnostiku i praćenje vašeg zdravstvenog stanja – sve na jednom mestu, bez potrebe za dodatnim odlascima na različite lokacije.

Posetite nas i obavite svoje analize u pouzdanim rukama našeg laboratorijskog tima. Briga o vašem zdravlju je naša misija!

Sve laboratorijske analize na jednom mestu

• Hematologija
  • Serologija
  • Virusologija