Prof. dr Miroslav Ilić

prof dr Miroslav Ilić Opšti abdominalni hirurg

Prof. dr Miroslav Ilić

Opšti abdominalni hirurg

Prof. dr Miroslav Ilić je lekar specijalista, opšti hirurg sa iskustvom u abdominalnoj, endokrinoj i laparoskopskoj hirurgiji. Redovni je profesor na Katedri za hirurgiju Medicinskog fakulteta u Novom Sadu, kao i na ICEPS visokoj strukovnoj školi.

Magistarska i doktorska teza bile su iz oblasti hirurgije jetre, žučnih puteva i pankreasa.

Poslednjih godina dr Ilić se bavi hirurgijom jednjaka i barijatrijskom hirurgijom, a trenutno je na poziciji Šefa odseka hirurgije jednjaka i gojaznosti na Klinici za grudnu hirurgiju Instituta za plućne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici.

Od 2008. do sada izveo je preko hiljadu barijatrijskih operacija na matičnoj Klinici, kao i u privatnim bolnicama u Beogradu i Podgorici

Open chat
Postavite pitanje našem call centru ✍🏻